НБУ спрогнозував курс гривні до жовтня

В Нацбанку заявили, що якби він не виходив на валютний міжбанківський ринок, то курс національної валюти був би на "кілька гривень вище".

До жовтня 2010 року курс гривні буде в рамках 7,8-7,9 гривень за долар, про це заявив виконавчий директор Національного банку України з питань валютного регулювання і контролю Анатолій Балюк під час "круглого столу" в Києві.

"Національний банк сьогодні, використовуючи ті ресурси, які є у нього в наявності, може говорити про стабільність курсу принаймні в короткостроковій перспективі. Я думаю, що якби НБУ не брав активної участі на валютному ринку, то курс гривні був би значно вищий. В найближчі квартали курс буде 7,8-7,9 гривень за долар ", - сказав він.

Крім того, Балюк підкреслив, що найближчим часом НБУ не використовуватиметься для фінансування дефіциту бюджету, оскільки поступають позитивні сигнали з Державної податкової адміністрації і Державної митної служби.

В той же час виконавчий директор повідомив, що регулятору тема інфляційного таргетування цікава і Нацбанк в нинішній ситуації дотримуватиметься поточної політики.

Читайте також:

В обмінниках подешевшав долар

В 2010 році в Україні імпорт товарів перевищив експорт на 1,8 мільярдів доларів

НБУ збільшив міжнародні резерви на 2 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: