НБУ: у кризі багато винних

За курсову політику в країні несуть відповідальність багато структур.


Про це заявив журналістам керівник групи радників Нацбанку Валерій Литвицький. "За курсову політику в країні несуть відповідальність багато структур і багато керівників структур", - сказав Литвицький.

Він зазначив, що одна з основних проблем нестабільності національної валюти - проблема з платіжним балансом, вирішення якої багато в чому залежить не так від дії НБУ, як від заходів органів влади.

Так, Литвицький вважає, що дії уряду з обмеження експорту зерна і відсутність заходів із впровадження енергозберігаючих технологій для зменшення імпорту енергоносіїв лише посилили проблему платіжного балансу.

За його словами однією з основних проблем нестабільності національної валюти є проблеми з платіжним балансом, "рішення яких багато в чому залежить не так від дії НБУ, як від заходів органів влади". "Хто заважав зерновому експорту? Національний банк? Чи ні? Рекордний урожай, перевиробництво зерна - де надходження від аграрної сфери? Дайте відповідь на це питання. Далі, є потреба в імпорті газу, скільки років мовиться про енергозбереження, а що зроблене? Ми ж мільярди витрачаємо на імпорт газу", - підкреслив Литвицький.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: