В Україні зберігається дефіцит валюти

У вересні в Україні зберігся дефіцит іноземної валюти. НБУ пояснює це збільшенням платежів та скороченні надходженні від експорту.

На валютному ринку України у вересні зберігається дефіцит іноземної валюти, що зумовлений збільшенням середньоденних платежів по імпортних контрактах при одночасному скороченні експортних надходжень.

Про це повідомив Національний банк.

НБУ відзначає при цьому, що за існуючих умов з початку місяця курс гривні щодо долара США на міжбанківському ринку знизився на 2,1% (до 8,3221 грн за долар).

Також в повідомленні говориться, що Нацбанк продовжував проведення валютних аукціонів для задоволення потреб клієнтів банків - фізичних осіб для погашення ними заборгованості за банківськими кредитами в іноземній валюті.

Так, з початку місяця на цих аукціонах було продано 202 млн дол., майже 3 млн швейцарських франків і 1,1 млн євро. При цьому задовольнялися всі належним чином оформлені і подані заявки.

Крім того, з початку місяця також було проведено чотири валютних аукціони з продажу іноземної валюти без обмежень мети її покупки. Загальний обсяг цих аукціонів склав 287,3 млн дол.

У той же час, відповідно до повідомлення, на готівковому сегменті валютного ринку з початку вересня чистий попит на іноземну готівку було на 163,2 млн дол. (в еквіваленті) менше ніж у відповідному періоді серпня.

Читайте також:

Експерти: долар знову почне дорожчати у жовтні

Україна взяла в борг ще 400 мільйонів доларів

Скасовано пенсійні внески для платників єдиного податку

Долар знову подешевшав на міжбанку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: