НБУ "викинув" на ринок 100 мільйонів доларів

Нацбанк офіційно заявив, що залишається на ринку, і надалі буде проводити інтервенції "для гасіння пікових спекулятивних атак".

У вівторок на міжбанківському ринку Національний банк у рамках інтервенції продав близько 100 мільйонів доларів за курсом 7,9269 гривень за долар.

Як повідомило джерело в НБУ, це зроблено для недопущення дестабілізації готівкового курсу.

"У зв'язку з початком нового політичного сезону, деякі банки мають спокусу перевірити ринок на міцність. НБУ офіційно заявляє, що залишається на ринку, і надалі буде проводити інтервенції для гасіння пікових спекулятивних атак", - зазначило джерело.

Співрозмовник припустив, що банки намагаються провокувати паніку серед населення, щоб дестабілізувати готівковий ринок.

У свою чергу, запевнило джерело, кадрові перестановки в НБУ ніяк не позначаться на політиці регулятора. "При новому керівництві Нацбанку послідовно продовжує свою колишню політику", - відзначив він.

Директор департаменту зовнішньоекономічних відносин НБУ Сергій Круглик підтвердив, що сьогодні обсяг інтервенцій склав близько 100 мільйонів доларів.

"Ми продовжимо використовувати весь спектр інструментів для підтримки стабільності національної валюти в майбутньому", - сказав він.

Раніше повідомлялося. що в Нацбанку заявили про те, що відновлення довіри населення до банків викликало швидке зростання гривневих депозитів, обсяг яких вже перевищив докризовий рівень.

Читайте також:

Уряд тримає на рахунках 25 млрд гривень

Українці майже відновили довіру до гривні

Уряд: за 2,5 роки Україна візьме в борг 15 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: