НБУ витрачає гроші на ремонт та авто

Цього року Національний банк виділив мільйони гривень на ремонт своїх приміщень та на нові автомобілі.


Цього року НБУ виділив рекордну суму на ремонт будівель центрального апарату — близько 29 мільйонів гривень. Згідно з "Вісником державних закупівель", 24 мільйона гривень відомство вже розподілило між переможцями тендерів. Ще 5 мільйонів Нацбанк витратить на ремонт фундаменту адмінбудівлі по вулиці Інститутській, 9.

Церемония вручения Нобелевской премии
УНІАН
НБУ робить дорогі ремонти
В управлінні будівництва НБУ пояснюють необхідність виділення таких сум критичним станом більшості будівель та приміщень. Більше того, за словами співробітників управління, навіть цих грошей не достатньо для проведення повноцінної реконструкції.

Крім того, Нацбанк виділяв кошти на ремонт своїх підрозділів та установ, які входять у структуру відомства. Так, реконструкція комплексу будівель управління Нацбанку в Чернівецькій області обійшлася в 43,3 мільйона гривень.

Капітальний ремонт в Черкаському інституті банківської справи коштував 6 мільйонів гривень.

Нацбанк у 2008 році суттєво витратився і на автомобільну техніку. Загалом на ці цілі пішло близько 17 мільйонів гривень. Так, відомство купило автомобіль Toyota Camry (у автосалонах він коштує близько 35 тисяч доларів) і 18 автомобілів Skoda Octavia Tour (близько 20 тисяч доларів кожен).

Крім того, НБУ придбав 15 мікроавтобусів і 6 великовантажних автомобілів Ford Carqo. За словами начальника господарський-експлуатаційного управління НБУ Олександра Руденко, більшість машин буде використовуватися під час інкасації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: