Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НБУ виявив в Україні чотири десятки нелегальних обмінників валют

Регулятор перевірив понад півтисячі пунктів обміну валюти.

Протягом першого півріччя у Києві та 17 областях Нацбанк перевірив 506 пунктів з обміну валюти, що відносяться до небанківських фінансових установ.

"Основні недоліки, виявлені у ході перевірок НФУ, - це ненадання матеріалів на письмовий запит уповноваженого працівника регулятора, здійснення валютно-обмінних операцій без документального оформлення, невідповідність залишків готівкових коштів у касі бухгалтерським документам. За результатами виявлених у ході перевірок недоліків у роботі структурних підрозділів НФУ надіслано листи на адресу керівників відповідних фінансових установ з вимогами надати пояснення та усунути виявлені недоліки", - ідеться в повідомленні НБУ.

Працівники регулятора також виявили 39 нелегальних валютних обмінників у Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та столиці. Інформацію про нелегальні обмінні пункти НБУ передав до правоохоронних органів.

Нагадаємо, торік НБУ здійснив 1018 перевірок структурних підрозділів (пунктів з обміну валюти) небанківських фінансових установ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції