НБУ визнав одеського бізнесмена Кауфмана одним із власників "Платинум Банку"

Кауфман планував придбати 75% + 1 акцію фінустанови.

Національний банк України визнав одеського бізнесмена Бориса Кауфмана власником істотної участі у "Платинум Банку".

"Здійснює значний вплив на управління та діяльність банку та є власником істотної участі в банку, незалежно від формального володіння", – ідеться в оновленій структурі власності "Платинум Банку" від 11 жовтня 2016 року, інформація про що розміщена на сайті НБУ.

Нагадаємо, у серпні цього року Кауфман повідомив, що хоче купити контрольний пакет акцій "Платинум Банку" – 75% + 1 акцію – та подав документи до НБУ.

"Платинум Банк" (раніше – Міжнародний іпотечний банк) діє з 2005 року. Має розгалуджену мережу в усій Україні. На 1 квітня 2016 року банк посідав 24 місце за розмірами активів (7,472 млрд грн) серед 109, що діяли на той час в Україні.

Свого часу "Платинум Банк" очолювала Катерина Рожкова, яка нині є заступницею голови Нацбанку.

Кауфман свого часу займався алкогольним бізнесом, але в 2008 році продав торгову марку "Мягков" та Одеський завод шампанських вин. Зосередився на готельному бізнесі, що приносив йому дві третини доходів. Вісім років тому в партнерстві з Олександром Грановським створив компанію Vertex United, яка об'єднала активи готельного напрямку – 4-5-зіркові готелі "Президент Готель", "Бристоль", "Лондонський" та інші, активи інвестиційно-девелоперського напрямку, медіа-активи: журнали "Фокус", "Фокус. Красивая страна", сайт focus.ua.

П'ять років тому журнал "Форбс" оцінив статки Кауфмана в 116 млн доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: