НБУ ввів тимчасову адміністрацію ще в двох банках

"Іпобанк" і банк "Восточно-Європейський" давно не виконували нормативів, і не було перспектив поліпшення ситуації, тому ухвалено рішення їх санувати і розібратися в ситуації.

НБУ ввів тимчасову адміністрацію до "Іпобанку" і банк "Восточно-Європейський".

Як повідомили члени правління НБУ це рішення було прийнято у вівторок, 29 вересня. За їхніми словами, обидва банки контролюються членами ради НБУ: перший - Михайлом Гончаровим, другий - Василем Горбалем. Адміністратором "Іпобанка" призначено екс-заступника голови правління "Укрінбанку" Юрія Власенка, банка "Восточно-Європейський" - колишній член правління "Енергобанку" Андрій Загородній.

"Банки давно не виконували нормативів, і не було перспектив поліпшення ситуації, тому ухвалено рішення їх санувати і розібратися в ситуації", - пояснив один з членів правління НБУ.

За даними НБУ, на 1 липня "Іпобанк" посідав 64 місце за активами (1,97 млрд грн) з власним капіталом 212,8 млн грн. Його найбільший акціонер - "Українська страхова група 'Життя'" (9,9255% акцій безпосередньо)

Банк "Восточно-Європейський" займав 79-е місце за активами (1,08 млрд грн) з капіталом 81,7 млн грн, акціонер - "СТДК-фінанс" (15,2766%).

Читайте також:

НБУ ввів тимчасову адміністрацію до "Української фінансової групи"

НБУ достроково вивів адміністрацію з "Укргазбанку"

НБУ ліквідує два проблемні банки. Ще один вдалося врятувати

22 українських банки мають проблеми з платежами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: