Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НБУ замовив своїм працівникам елітних медстраховок на 30 мільйонів гривень. Що лікуватимуть банкіри

Три тисячі банкірів застрахували на три роки.

Здоров'я майже трьох тисяч працівників Національного банку України в усіх регіонах застрахували на найближчі три роки на загальну суму 29,73 млн грн. На одного працівника на рік припадає не менше 100 тис. грн. В умовах медичного страхування записані вимоги до рівня елітності лікувальних закладів, а також перелік хвороб.

НБУ за результатами тендеру 22 липня уклав угоду про послуги з добровільного медичного страхування своїх працівників із ПАТ "Страхова компанія "Альфа Страхування". Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

До пакету страхування, зокрема, входять:

– діагностика та лікування доброякісних і злоякісних новоутворень, а також критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, хронічна ниркова недостатність, цироз печінки, захворювання щитоподібної залози (ліміт 8700 грн);

– невідкладна стоматологія (ліміт 1250 грн);

– лікувальні масаж та фізкультура, голкорефлексотерапія, підводне витягання;

– забезпечення фіто- і гомеопатичними препаратами, гепато- і хондропротекторами.

"Страхова компанія "Альфа Страхування" через кіпрську компанію "ABH Ukraine Limited" належить Михайлу Фрідману, власнику російського "Альфа-Банку".

Обов'язковий перелік програми добровільного медичного страхування працівників Нацбанку та вимоги до рівня клінік from tsnua

Залиште свій коментар

Вибір редакції