НБУ збирається ліквідувати ще 5 проблемних банків

"Арма", "Дністер", БРР, "БІГ Енергія" і Трансбанк мають 10 днів, щоб залишитись на плаву.

Інвестори банків "Арма", "Дністер", БРР, "БІГ Енергія" і Трансбанку мають 10 днів для того, щоб виконати узяті на себе зобов`язання і перерахувати до проблемних установ необхідні кошти. "У цих банках є інвестори, але поки вони не беруть на себе зобов`язання", – повідомив начальник управління кризового менеджменту НБУ Юрій Петров.

Щоб дисциплінувати нових інвесторів проблемних банків, НБУ поставив умову: або до початку жовтня вони заводять обіцяні кошти, або НБУ почне процедуру ліквідації цих банків. "До 1 жовтня доля цих банків буде вирішена. Або інвестори дійсно виконують умови і працюють, або банки будуть передані на ліквідацію", – категорично заявив Юрій Петров.

Шанси на те, щоб вкластися у встановлені Нацбанком дедлайни, у згаданих проблемних фінустанов різні. Наприклад, потенційні інвестори банку "Арма" – групи компаній "Петрус" і "Гамма" – зобов`язалися вкласти в цей банк 90 млн. грн., але поки не виконали обіцяного. "План фінансового оздоровлення банку "Арма" поки дуже погано виконується", – констатує начальник управління кризового менеджменту НБУ Юрій Петров. У банку "Дністер" три тижні тому змінився тимчасовий адміністратор. Поки що він оцінює ситуацію в банку. "У нього є два тижні, щоб зробити попередню оцінку, і місяць для остаточної", – говорить Юрій Петров.

Нагадаємо, правління НБУ прийняло рішення про ліквідацію банків "Європейський" і "Національний Стандарт".

Вкладникам-фізособам ліквідованих банків незабаром почнуть повертати їхні кошти.

Читайте також:

НБУ ліквідує два проблемні банки. Ще один вдалося врятувати

Тимошенко протягом місяця врятує два проблемні банки

Нацбанк не хоче "вбивати" проблемні банки

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: