Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не лише Deutsche Bahn. "Укрзалізниця" збирається витратити 86 млн на нових консультантів

Свої послуги готові запропонувати близько семи компаній.

Міністерство інфраструктури шукає консультантів для "Укрзалізниці". На них збираються витратити 86 млн гривень.

Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій Ліга.Бізнес.

Щонайменше десятьох консультантів з досвідом впровадження проектів з підвищення операційної ефективності залізниць шукають через Prozorro – ними можуть стати не лише співробітники з Deutsche Bahn. Також консультанти повинні володіти українською або російською мовами.

"Ми оголосили конкурс на консалтинг і вибираємо консультанта. Крім Deutsche Bahn в ньому може брати участь ще багато консультантов. Я знаю, що свої послуги готові запропонувати компаній сім", - сказав Криклій.

Відповідаючи на питання, звідки взялася сума в 86 млн грн (раніше озвучувалася цифра в 1,5 млн євро), міністр пояснив, що 1,5 млн євро пропонував Deutsche Bahn.

"Зараз мова йде про більш широку співпрацю. Щось можуть взяти на себе Deutsche Bahn, щось інші компанії. У Deutsche Bahn експертиза широка, але не в усіх напрямках ... Може бути консорціум.

Яка цифра буде за підсумками торгів і чому вона так розраховувалася, не можу сказати - це компетенція УЗ ", - підкреслив Криклій.

Зазначимо, що 5 лютого підписали меморандум про співпрацю з найбільшим німецьким залізничним перевізником Deutsche Bahn AG і DB Engineering & Consulting GmbH терміном на три роки.

До цього, 23 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця". Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що менеджерів найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn зроблять спочатку радниками правління “Укрзалізниці", а потім, "можливо, змінять їхній статус".

Відео Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Останні новини такі: залізницю їм точно не передаватимуть і не віддаватимуть у концесію. Тобто, німці в Україні будуть спочатку консультувати. На першому етапі вони проведуть аудит і складуть "дорожню карту" розвитку залізниці. Залізницю вже очолював поляк, тепер запрошують німців - у чому ж різниця – дивіться далі.    

Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Залиште свій коментар

Вибір редакції