Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нечесні орендодавці видумали спосіб, як заробляти на субсидіях

Шахраї живуть за рахунок тих, хто чесно сплачує за комунальні послуги.

Українці навчились суттєво заробляти на здачі житла, оформлюючи субсидію на велику кількість об'єктів. 

Як зазначається у сюжеті ТСН.Тиждень, наприклад, у Вінниці здають помешкання за 4500 гривень за місяць. За мірками Вінниці - дорого. Але є в ній один плюс - субсидія, яка оформлена нібито назавжди.

В країні існує цілий бізнес на субсидії в орендованих квартирах, що може підвищити варість оренди. При цьому власники таких квартир є заможними. 

Така ситуація є і в Чернігові. Власник трикімнатної квартири просить за місячну оренду 6500 грн. У помешканні є телевізор, меблі, хороший ремонт. При цьому плата за комунальні послуги навіть узимку не перевищує 400-500 грн. Причина - власниця оформила субсидію. Жінка має також ще три квартири в обласному центрі. 

Відтак, уряд має зміни вправила нарахування субсидії, щоб виявити таких нечесних громадян, які зловживають за рахунок інших. Загалом нараховано понад 50 тисяч осіб, яким доведеться платити повну оплату за комунальні послуги, адже площа їхніх помешкань перевищує 200 квадратних метрів, у них новий автомобіль тощо.

ВідеоШанси на пільги: як повернути собі право на отримання субсидій

В Україні змінились правила надання субсидій. Відтепер пільг позбавлять власників великих площ, нових авто, безробітних, які не стоять на біржі праці, та любителів коштовних покупок. Оселі, власникам яких дійсно потрібна субсидія, перевірятимуть соціальні інспектори, і лише таким чином вони зможуть розраховувати на допомогу держави.

Шанси на пільги: як повернути собі право на отримання субсидій

Залиште свій коментар

Вибір редакції