Нехай вони економічно ожебрачать Росію: у "Слузі народу" заявили, що пенсіонери на окупованих територіях мають право на дві пенсії

Нехай вони економічно ожебрачать Росію: у "Слузі народу" заявили, що пенсіонери на окупованих територіях мають право на дві пенсії

Фото: Getty Images

За словами Третьякової, Україна має визнати свої зобов’язання із виплати пенсій українцям в окупованих Криму та Донбасі.

Голова парламентського комітету із соціальної політики, депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що пенсіонери на окупованих українських територіях мають право отримувати дві пенсії, а Україна, своєю чергою, повинна визнати свої зобов’язання їх виплачувати.

Про це вона розповіла в інтерв’ю "Інтерфаксу".

"Ми не визнаємо окупантів і його дій, ми не визнаємо ті "пенсії" та "документи", ми не визнаємо те, що там відбувається. На технічному рівні ми не будемо з'ясовувати, що людині там платять, а будемо забезпечувати його пенсією, тому що це наш громадянин і у нас з ним, як у держави, є зв'язок", - підкреслила Третьякова.

За її словами, отримання двох пенсій не має розірвати їхній зв’язок із Україною. Вона також підкреслила, що навіть отримання цих пенсій не робить життя українців на окупованих територіях простішим, а українська влада не зробила все для того, аби вони мали змогу переїхати на підконтрольну Україні територію.

"У нас немає грошей в державному бюджеті, щоб уряд зміг побудувати місто для переселенців. Я згодна з тим, що вони отримують пенсію від російського уряду, нехай вони економічно його ожебрачують і це буде своєрідним видом санкцій, який йде на користь наших громадян, які там проживають. Нехай отримують дві пенсії, і хоча б так Росія компенсує цим людям ті незручності, які вона їм зробила", - пояснила Третьякова.

Нагадаємо, у Верховній Раді 26 листопада було зареєстровано законопроєкт щодо реалізації права на пенсію. Метою документа є врегулювання питання щодо виплати пенсій особам, які проживають на непідконтрольних Києву територіях України.

Як збільшити майбутню пенсію

Як збільшити майбутню пенсію

Повʼязані теми:

Наступна публікація