Nemiroff вироблятиме горілку в Білорусі

Можливим партнером Nemiroff по ліцензійному або контрактному виробництву в Білорусі може стати компанія "Минск Кристалл".

Український холдинг Nemiroff, один з провідних виробників горілки в СНД, наступного тижня планує оголосити про початок ліцензійного виробництва в Білорусі, повідомили джерела на російському і білоруському ринках.

Так, за їх словами, розлив горілки організований на заводі "Минск Кристалл". Варто відмітити, що в компанії цю інформацію доки не коментують.

Нагадаємо, про те, що можливим партнером Nemiroff по ліцензійному або контрактному виробництву в Білорусі може стати "Минск Кристалл", повідомляв у кінці минулого року голова концерну Белгоспищепром Іван Данченко.

Уперше про плани почати розлив своєї продукції в Білорусі голова ради директорів Nemiroff Холдинг Олександр Глусь заявив рік тому. Завдяки ліцензійному виробництву Nemiroff планує зайняти 10-15% ринку горілки Білорусі в найближчій перспективі.

Нині компанія тільки імпортує свою горілку в Білорусь. На частку горілки Nemiroff припадає п'ята частина імпорту цієї продукції в країну.

За даними Белстата, в 2009 році об'єм реалізації алкогольних напоїв і пива в Білорусі у перерахунку на абсолютний алкоголь склав 9,237 млн дал, що на 2% менше, ніж в 2008 році. Найбільшу долю в структурі продажів алкогольних напоїв (у абсолютному алкоголі) займала горілка - 46,5%.

У Росії ліцензійне виробництво водок Nemiroff почалося з червня 2008 року на потужностях лікерогорілчаного заводу Ярославський. У першому півріччі цього року обсяг виробництва збільшився на 40% - до 238 тис. декалітрів. Доля компанії в об'ємі російського імпорту алкогольної продукції у вартісному вираженні склала 26%.

Читайте також:

Бродський розкрив тіньові мільярдні схеми України

Британці відмовилися боротися за Nemiroff

Право на купівлю Nemiroff отримали поляки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: