В Україні збільшать мінімальну допомогу з безробіття з 1 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Допомогу підвищать на 190 грн.

Від початку наступного року буде збільшено мінімальний розмір допомоги з безробіття на 190 гривень, повідомляє у четвер, 13 вересня, Державна служба зайнятості.

З 1 січня 2019 року мінімальний розмір допомоги з безробіття для осіб, яким призначаються виплати з урахуванням страхового стажу та заробітної плати, збільшиться з 1440 грн до 1630 грн, а для осіб, яким виплати призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати – з 544 грн до 610 грн.

Зазаначається, що максимальний розмір допомоги з безробіття не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб – зараз це 7364 грн.

Тривалість виплати допомоги не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років, а для осіб передпенсійного віку - не довше 720 календарних днів.

Як повідомлялось, раніше у вересні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підвищити мінімальну заробітну плату. З 1 січня 2019 року вона зросте до 4170 грн.

ВідеоМінімальна погодинна оплата праці в Україні менша, ніж у бідних державах Африки

Основна форма розрахунку оплати праці, у більшості цивілізованих країн - погодинна. У Португалії, приміром, це чітко регулює закон. І байдуже, чи ти громадянин країни чи іноземець. Головне - кваліфікація. Ось це і привабило майже 30 тисяч українців, які працюють у цій країні. Мінімальна сума погодинної оплати в нас складає 22 грн 41 копійка. В США за годину роботи в середньому отримують 22 долари – а це майже 600 гривень.

Мінімальна погодинна оплата праці в Україні менша, ніж у бідних державах Африки

Залиште свій коментар

Вибір редакції