Неправдива інформація про запуск "Північного потоку-2" обвалила ціни на газ в Європі

Неправдива інформація про запуск "Північного потоку-2" обвалила ціни на газ в Європі

Фото: ТСН.ua

Зараз дані німецького газотранспортного оператора Gascade показують відсутність прокачування.

18 серпня ціна газу в Європі впала на 10% через появу помилкових даних про отримання газу з "Північного потоку-2". Вересневий ф'ючерс на індекс газового хаба TTF, найближчий до спотових цін терміновий контракт, падав з 570 до 515 доларів за тисячу кубометрів, потім ціна частково відновилася.

Про це пише "Інтерфакс".

У німецького газотранспортного оператора Gascade, який обслуговує сухопутне відведення від "Північного потоку-2" EUGAL, з'явилася інформація, що в точці виходу з морської магістралі Lubmin II були отримані фізичні обсяги газу.

Представник Gascade вже спростував відомості, заявивши про їх помилковість. Зараз дані Gascade знову показують відсутність прокачування.

Нагадаємо:

  • Посол Росії в Німеччині Сергій Нечаєв назвав терміни завершення будівництва "Північного потоку-2". За його словами, німецько-американська домовленість не вплине на темпи спорудження і терміни завершення "Північного потоку-2". Будівельні роботи - на фінальному етапі, до повного їхнього завершення залишаються лічені тижні.
  • Своєю чергою канцлерка Німеччини Ангела Меркель приїде 22 серпня до Києва. Під час візиту вона обговорить із президентом України Володимиром Зеленським питання, пов’язані з російським газогоном "Північний потік-2".
  • Наразі у Німеччині призначили відповідального за транзит газу через Україну. Цим призначенням Німеччина виконує свої зобов'язання відповідно до угоди з США щодо врегулювання спору навколо російського газопроводу "Північний потік-2".

"Північний потік-2": що пообіцяли США та Німеччина і чому Київ назвав домовленості кризою

"Північний потік-2": що пообіцяли США та Німеччина і чому Київ назвав домовленості кризою

Повʼязані теми:

Наступна публікація