Нерухомість Лаврова коштує 600 мільйонів рублів. На це йому треба було працювати понад 100 років - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Будинок та квартира були придбані чи подаровані до 2014 року.

Сергій Лавров, який після відставки уряду Дмитра Медведєва ще виконує обов'язки міністра закордонних справ Росії, володіє нерухомістю, загальна вартість якої становить близько 600 млн рублів. Щоби заробити такі гроші, Лаврову та його дружині потрібно було б понад 100 років.

У Лаврова є триповерховий маєток площею 499 квадратних метрів з ділянкою в селі Жуківка на Рубльово-Успенському шосе біля Москви. Будинок вказано в офіційній декларації Лаврова від 2014 року. Про це пише The Insider. Видання звертає увагу, що ринкова вартість цієї нерухомості перевищує 300 млн рублів – а це дохід дипломата та його дружини за 66 років.

Також у Лаврова є квартира на 247 квадратних метрів в елітному будинку в центрі Москви. Ринкова вартість – також понад 300 млн рублів. У цьому ж будинку є або була нерухомість у сина бізнесмена Геннадія Тимченко, керівника компанії "Ростех" Сергія Чемезова, колишньої дружини глави "Роснафти" Ігоря Сечіна і керівника "Першого каналу" Костянтина Ернста. Лавров вказав у декларації, що квартиру 2007 року йому подарувала донька, якій тоді було 25 років.

Власником цієї нерухомості Лавров став до 2014 року і її загальна вартість становить 600 млн рублів. Тоді він працював постійним представником Росії в ООН. Журналісти наголошують, що його зарплата навряд чи була вищою, ніж у міністра, який на той час отримував близько 4,5 млн рублів. Відповідно, щоб купити цю нерухомість, Лаврову знадобилося б понад 100 років.

булинок Лаврова
The Insider
Маєток Лаврова обведений червоною лінією

Відео Закрита зустріч Трампа і Лаврова викликала обурення у багатьох конгресменів

Раптовий візит посеред імпічменту. Наступного ж дня після "нормандського саміту" до Вашингтона на день заїхав міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров і одразу ж потрапив на зустріч до Дональда Трампа. У багатьох конгресменів закрита зустріч викликала обурення.  

Закрита зустріч Трампа і Лаврова викликала обурення у багатьох конгресменів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції