Netflix оприлюднив зарплати свого керівництва, які значно підвищать від нового року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільник та засновник компанії отримає понад 30 мільйонів.

Мультимедійна компанія Netflix від наступного року збільшить заробітну плату своєму керівництву, і суми зарплат було оприлюднено.

Як пише CNN, засновник та голова компанії Рід Хастінгс наступного року отримає 31,5 мільйон доларів, а також опціони на акції. Тед Сарандос, який відповідає за контент, отримає таку ж суму, як і Хастінгс. І це вперше, коли двоє головних топ-менеджерів отримають однакову суму – таким чином відзначають значимість роботи Сарандоса для компанії.

Таким чином зарплата Хастінгса зросла на 7% порівняно з роком, що минає, а Сарандоса – на 20%.

Головний фінансовий директор Девід Уеллс, головний спеціаліст з продукції Грег Пітерс і генеральний радник Девід Хайман, також отримали значне підвищення, однак ці цифри вже не розголошуються.

Протягом 2018 року Netflix продемонстрував значне зростання. Кількість їхніх підписників склала близько 137 мільйонів по всьому світу. Акції Netflix зросли на 33% в цілому в 2018 році, незважаючи на нещодавні ринкові потрясіння, через які загальне падіння ринку склало майже третину.

Нагадаємо, напередодні вийшов перший епізод п'ятого сезону серіалу "Чорне дзеркало", хоча раніше його анонсували на 2019 рік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції