Незважаючи на кризу, прибуток Apple збільшується

Квартальний прибуток зріс на 15% за рахунок продажу мобільних телефонів iPhone і комп'ютерів Macintosh.

Незважаючи на кризу, прибуток компанії Apple Inc значно перевищила очікування біржових аналітиків. Вчора, 21 липня, вона оголосила про зростання квартального прибутку на 15% за рахунок продажу мобільних телефонів iPhone і комп'ютерів Macintosh.

Чистий прибуток компанії за третій фінансовий квартал, що завершився 27 червня, досяг 1,23 млрд доларів або 1,35 долара на акцію, тоді як усереднений прогноз Уолл-стріт становив 1,18 доларів на акцію. В аналогічний період 2008 року чистий прибуток Apple склав 1,07 млрд доларів або 1,19 долара на акцію.

Доходи компанії виросли на 12% і досягли 8,3 млрд доларів. Усереднений прогноз аналітиків становив 8,2 млрд доларів. Продаж комп'ютерів Macintosh і телефонів iPhone перевищили прогнози, а продажі iPod опинилися на нижній межі прогнозів.

Відповідно до заяви Apple, компанія продала 2,6 млн комп'ютерів Mac, тобто на 4% більше, ніж рік тому. Вона також продала 5,2 млн мобільних телефонів iPhone. Рівень продажів iPod, навпаки, дещо знизився і склав 10,2 млн штук, що на 7% менше, ніж в аналогічний період минулого року. Крім того, користувачі більше 1,5 мільярда раз скачали різні додатки в онлайн-магазині App Store.

Читайте також:

У Японії через кризу масово звільняють роботів

Google краде ідеї в Apple

Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Apple представила новий iPhone 3G S

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: