Німеччина стала європейським лідером з продажів авто

У квітні Німеччина вийшла на перше місце серед європейських країн за кількістю проданих авто.

Європейський авторинок показує негативну динаміку другий місяць підряд. У квітні продажі автомобілів в Старому світі знизилися на 3,8% і склали 1 млн 128 тис. 327 автомобілів. Такі дані наводить Європейська асоціація автовиробників (АСЕА).

Лідером по реалізації автомобілів в квітні знову стала Німеччина з показником 266 251 проданий автомобіль, хоча темпи росту німецького авторинку і знизилися до 2,6%, уперше з початку року до однозначної величини, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Як відмічають аналітики, європейський ринок "тягнуть вниз" Великобританія, Італія, Франція і Іспанія, де триває падіння автопродажів. За підсумками чотирьох місяців 2011 року реалізація автомобілів в Європі склала 4 млн. 820 тис. 870 одиниць - на 2,4% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Великобританія, яка була лідером у березні, за підсумками минулого місяця опустилася на п'яте місце серед європейських ринків. Продажі автомобілів у Великобританії в квітні знизилися на 7,4% до 137 746 одиниць.

Стосовно українського авторинку, то продажі автомобілів у країні почали стрімко рости. За березень вони збільшилися на 73%, до 18,8 тисяч нових авто. Це кращий показник за останні 3 роки.

Проте, вже у квітні вітчизняний автопром виготовив 7899 машин, що склало 86% від результатів березня.

Читайте також:

Автовиробництво в Україні за місяць впало на 14%

В Україні попит на автомобілі зріс до рекордного рівня

Продажі на авторинку Японії впали до історичного мінімуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: