Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німеччина виділить Україні 300 мільйонів євро кредиту. На що витратять гроші

Гройсман не уточнив, від яких саме структур надійдуть кошти.

Найближчим часом Німеччина виділить Україні 300 млн євро кредиту. Гроші спрямують на проекти в інфраструктурі, залізничному господарстві та енергетиці.

Про це в ефірі ICTV повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман після візиту до Німеччини. Які саме структури виділять гроші, він не уточнив. Лише сказав, що німецький бізнес готовий інвестувати в Україну.

"Ми говорили про інвестиційні проекти. Прийнято рішення про реалізацію кредиту в 300 мільйонів євро на енергетику, інфраструктуру, залізничне господарство. Прийняли всі рішення, щоб 300 мільйонів євро були вкладені в українську економіку. Я зустрічався з німецьким бізнесом, там зазначають, що ситуація змінюється на краще. На зустрічі з бізнесом запевнили мене, що німецький бізнес готовий нарощувати інвестиції, розвивати співпрацю", – сказав Гройсман.

Тим часом міністр економіки Німеччини Герд Мюллер під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом заявив, що економічна співпраця обох країн стане найбільшим європейським проектом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції