Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німеччина виділить Україні ще 9 мільйонів євро на будівництво житла для переселенців

Житлом планують забезпечити до тисячі сімей.

Україна отримає 9 млн євро від уряду Німеччини на будівництво соціального житла для внутрішніх переселенців.

Безповоротна фінансова допомога надійде до Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей та до контрольованих Україною районів Луганщини та Донеччини. Про це йдеться в сюжеті прогарми "Сніданок з "1+1".

Очікується, що цей проект допоможе близько тисячі переселенців заселитися у нове житло.

"Наразі в Україні зареєстровано майже 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб. Усі ці люди втратили житло, роботу, опинилися в непростих життєвих обставинах. Держава зі свого боку робить важливі кроки для допомоги переселенцям - створює низку програм, шукає додаткові джерела фінансування, проводить інтеграційні заходи, створює робочі місця. В тому числі для забезпечення відповідних умов проживання внутрішньо переміщених осіб на мирній території України ми залучаємо фінансові ресурси наших іноземних партнерів", - сказав міністр соцполітики Андрій Рева, якого цитує прес-служба відомства.

Нагадаємо, це вже не перша допомога Німеччини на житло українським переселенцям. У рамках поточного проекту вже відкрито три соціальні гуртожитки у Мелітополі. До кінця року ще майже 700 внутрішньо переміщених осіб отримають квартири або кімнати в гуртожитках у 14 відремонтованих об’єктах. Внесок Німеччини у цей проект становить 14 млн євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції