Німецьке агентство знизило кредитний рейтинг США

Німецьке агентство Feri першим з міжнародних рейтингових агентств знизило кредитний рейтинг США. Аналітики пояснили це подальшим наростанням державного боргу в цій країні.

Німецьке агентство Feri EuroRating Services AG першим із міжнародних рейтингових агентств понизило кредитний рейтинг США. Суверенний рейтинг Сполучених Штатів понижений з Aаа до Aа. Боргові зобов'язання з рейтингом Аа зважаються зобов'язаннями високої якості з дуже низьким кредитним ризиком.

Аналітики Feri, яке є одним із провідних рейтингових агентств Європи, пояснили цей крок подальшим погіршенням платоспроможності США через високий держборг, неадекватними заходами по консолідації бюджету і поганими перспективами економічного зростання.

"Адміністрація США досі боролася з наслідками кризи на фінансових ринках, головним чином, шляхом нарощування державного боргу, - констатував глава правління Feri Тобіас Шмідт. - Ми не бачимо адекватних заходів по стримуванню цього процесу. Наша рейтингова система вказує на явне погіршення ситуації, тому зниження кредитного рейтингу США є логічним кроком".

Шмідт також нагадав, що у США рівень дефіциту у співвідношенні з об'ємом ВВП вже третій рік поспіль складає в процентному вираженні двозначне число. Він підкреслив, що подібні показники несумісні з відповідальною бюджетною політикою.

Нагадаємо, що нещодавно іншt рейтингове агентство Moody's також пригрозило понизити кредитний рейтинг США. На думку аналітиків у США існує дуже маленький, але зростаючий ризик короткострокового дефолту, якщо борговий ліміт країни не буде підвищений в найближчі тижні.

У квітні поточного року агентство Standard&Poor's переглянуло прогноз американського рейтингу до негативного.

Читайте також:

США загрожує короткостроковий дефолт

Обама передрік США нову економічну кризу

США впритул наблизилися до дефолту

Обама підвищив дозволений рівень держборгу до 14,3 трильйона доларів

У США знайшли головних винуватців фінансової кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: