Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецькі компанії візьмуть участь у модернізації української залізниці - Криклій

Йдеться, зокрема, про оновлення парку електровозів.

Німецькі компанії візьмуть участь у модернізації української залізниці, оновленні парку електровозів та інших інфраструктурних інвестиційних проєктах. 

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій після зустрічі з пані послом Німеччини Анкою Фельдгузен у вівторок, 4 лютого.

За його словами, співпраця з Німеччиною у галузі транспортної інфраструктури має стратегічно важливий характер. "Ми зацікавленні у розширенні та поглибленні обопільної взаємовигідної співпраці з розвитку цифрових транспортних коридорів, будівництва доріг і розбудови зручних логістичних маршрутів у сполученні Європа – Азія, розширенні авіаційного та автомобільного сполучення", - сказав Криклій і запросив німецькі компанії до роботи в усіх галузях української транспортної інфраструктури.

Глава українського міністерства також повідомив плани з відновлення інфраструктури на сході України, на підконтрольній Україні території.

Своєю чергою, німецька пані посол заявила про подальшу співпрацю з українською стороною у сфері транспорту. 

Як повідомлялося раніше, 22 січня 2020 року Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn. Спочатку менеджерів німецького залізничного оператора зроблять радниками правління "Укрзалізниці", а потім "можливо змінять їх статус". За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, співпраця "Укрзалізниці" та Deutsche Bahn повинна значного підвищити ефективність роботи української залізниці та зекономити кошти. 

Кабінет міністрів 25 січня створив робочу групу для обговорення деталей співпраці із німецькою компанією Deutsche Bahn. До робочої групи, окрім прем’єра, увійшли представники Мінінфраструктури, "Укрзалізниці", профільного комітету Верховної Ради, а також ключових бізнес-асоціацій та профспілок. 

Відео Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Останні новини такі: залізницю їм точно не передаватимуть і не віддаватимуть у концесію. Тобто, німці в Україні будуть спочатку консультувати. На першому етапі вони проведуть аудит і складуть "дорожню карту" розвитку залізниці. Залізницю вже очолював поляк, тепер запрошують німців - у чому ж різниця – дивіться далі.    

Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Залиште свій коментар

Вибір редакції