Німецький фармгігант купив частину української Biopharma

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німецька компанія придбала виробництво у Білій Церкві.

Німецький фармакологічний гігант STADA купує фармбізнес рецептурних і безрецептурних препаратів виробника Biopharma.

Про це 2 грудня пише "Інтерфакс-Україна".

В понеділок, 2 грудня, бізнес Biopharma стане  частиною STADA в Україні і має потужний потенціал зростання у виробництві високоякісних рецептурних і безрецептурних препаратів.

Угода передбачає придбання виробничих потужностей в місті Біла Церква (Київська обл.).

Акціонери Biopharma збережуть бізнес компанії, пов'язаний з переробкою плазми крові, і зосередяться на його розвитку як в Україні, так і за її межами. Для придбання STADA необхідно отримати дозвіл на злиття в Україні.

Як очікується, операція буде закрита в грудні 2019 року.

Українським бізнесом STADA керуватиме новопризначений генеральний директор Борис Лабенська.

"Керуючий партнер компанії Biopharma Костянтин Єфименко разом з партнером Василем Хмельницьким і фінансовими інвесторами зосередиться на розвитку бізнесі компанії Biopharma з переробки плазми крові, розвиваючи новий завод Biopharma з фракціонування плазми та мережу сучасних центрів збору крові і розширюючи нашу присутність на міжнародних ринках", - йдеться в повідомленні.

З підписанням угоди сторони вже привітали політики. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зазначив, що STADA буде найбільшим світовим фармацевтичним виробником в Україні.

"Щиро вітаємо компанії STADA та Біофарму з тим, що STADA, глобальний фармацевтичний стратегічний інвестор (торгується на біржі в Дюссельдорфі), щорічний дохід якого перевищує 2,3 мільярда євро, понад 10 400 співробітників у всьому світі, придбає фармацевтичний бізнес Біофарми, провідної української фармацевтичної компанії", - написав він.

Щиро вітаємо компанії STADA та Біофарму з тим, що STADA, глобальний фармацевтичний стратегічний інвестор (торгується на...

Опубліковано David Braun Понеділок, 2 грудня 2019 р.

Нагадаємо, в Україні посилять кримінальну відповідальність для осіб, які причетні до фальсифікації ліків та наслідків, які вони завдали.

Зокрема, встановлюється покарання позбавленням волі на строк від 8 до 10 років із конфіскацією майна у разі, якщо ті ж дії вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою шляхом зловживання службовим становищем, медичним або фармацевтичним працівником, або за допомогою засобів великомасштабного поширення, зокрема інформаційних систем, зокрема інтернету. Нині покарання за це – ув'язнення від 5 до 8 років з конфіскацією майна.

Відео Білоцерківським пожежникам вдалось приборкати полум'я на заводі ліків "Біофарм"

Залиште свій коментар

Вибір редакції