Німецький уряд рятуватиме Opel

Уряд Німеччини заявив про готовність допомогти компанії Opel, яка входить до американського концерну General Motors.


Opel став першим німецьким автомобілебудівним гігантом, який звернувся до уряду по допомогу. Наступного тижня в Берліні планується провести "кризовий саміт" щодо Opel, на якому і мають прийняти домовленості про державні гарантії цієї компанії.

Продажі нових автомобілів в країнах Європи впали на 14,5% за жовтень, продовжуючи шестимісячне падіння у зв'язку зі світовою економічною кризою, повідомила раніше автомобільна асоціація ACEA, яка зібрала під своє "крило" найбільші компанії, що випускають легкові і вантажні машини, а також автобуси.

Усього за десять місяців нинішнього року продажі нових машин впали на 5,4% у порівнянні з 2007 роком.

Падіння продажів нових авто спостерігається також і в США. У жовтні попит на нові автомобілі у США впав до мінімальної похначки за останні 25 років. У результаті Chrysler опинився на межі банкрутства, продажі GM в США впали на 45%, а Ford - на 30%. При цьому GM і Chrysler вже заявили про часткове скорочення виробництва і звільнення частини співробітників.

"Велика трійка" найбільших американських автовиробників - General Motors, Ford і Chrysler - попросила в уряду США фінансову підтримку у розмірі 50 мільярдів доларів для подолання наслідків фінансової кризи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: