В Україні підвищено тарифи на воду

Тариф на водопостачання для населення підвищився на 11% і склав 1 гривню 41 копійку за кубічний метр.

На сьогоднішньому засіданні Національної комісії з регулювання електроенергетики (НКРЕ) ухвалено рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення для Київводоканалу.

В основу розрахунків лягла динаміка підвищення вартості електроенергії, яку споживає водоканал з моменту встановлення попередніх тарифів. Таким чином тариф на водопостачання для населення підвищився на 11% і склав 1 грн 41 коп. за куб м, а на водовідведення тарифи зросли на 9,64% і склали 1 грн 9 коп. за куб м.

Крім Київводоканалу НКРЕ збільшило тарифи на водопостачання та водовідведення для 38 компаній-постачальників, серед яких: Львівводоканал, Черкасиводоканал і Хмельницькводоканал. Зростання тарифів відбулося максимум на 15%.

Згідно постанови Кабміну, НКРЕ уповноважена встановлювати тарифи для 85 компаній, що займаються водопостачанням та водовідведенням. З них лише 46 компаній надали в комісію розрахунки щодо своїх тарифів для їх регулювання.

Для тих компаній які не надіслали розрахунків, тарифи не змінилися. Про те, за словами представників НКРЕ, на компанії можуть бути накладені штрафи за невиконання норм подачі документів.

Нагадаємо, що нові тарифи на водопостачання, водовідведення та електроенергію вступають в силу з 1 лютого 2011 р.

Читайте також:

Експерти порадили, як зекономити після злету тарифів на електрику

Влада підняла вартість електроенергії для українців на третину

Підвищення тарифів ЖКГ обійдеться кожній українській родині у 1700 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: