НКРЕ пропонує підвищити тарифи на електрику з 1 квітня

Від подорожчання електрики НКРЕ планує зекономити на дотації приблизно на 1,5 млрд. грн.

Національна комісія регулювання електроенергетики пропонує з 1 квітня 2009 року підвищити тарифи на електроенергію для населення "до економічно обґрунтованого рівня".

Про це повідомив сьогодні під час громадських слухань голова НКРЕ Валерій Кальченко.

За словами Кальченка, для населення, яке споживає понад 400 кВт.год. на місяць, тариф складе 63-67 коп./кВт.год. без ПДВ.

За його словами, від такого подорожчання вдасться скоротити дотації приблизно на 1,5 млрд. грн. (загалом в 2009 р. передбачається 16,7 млрд. грн. дотацій, з них 14,6 млрд. грн. – дотації для населення).

В.Кальченко зазначив, що підвищення вартості електроенергії незалежно від рівня споживання не буде стосуватися багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та споживачів, які використовують електроенергію для опалення, якщо у них встановлені прибори зонового обліку.

За словами В.Кальченка, для решти населення тарифи залишаться незмінними. Він наголосив, що на сьогодні тарифи на електроенергію для населення складають 30% від собівартості. Він зазначив, що постанову про підвищення тарифів НКРЕ буде розглядати на засіданні 19 березня.

У свою чергу керівник Управління соціального захисту Федерації профспілок України Галина Голєусова підкреслює необхідність поетапного підвищення тарифу, а не одразу в три рази.

Читайте також:

Національна комісія взялася за Фірташа

Києву відключать воду через мільйонні борги

Київське метро спростувало чутки про відключення світла

Замку-музею на Львівщині через борги відключили світло і тепло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: