НКРЕ вивчає підвищення цін на газ за дорученням Ющенка

Голова Нацкомісії з регулювання електроенергетики не може відповісти, чи справді будуть підвищені ціни на газ для населення.

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) розпочала вивчення можливості підвищення  тарифів на газ на 20% для населення з 1 вересня 2009 року, для теплокомуненерго – з 1 жовтня цього року.

Як повідомив голова комісії Валерій Кальченко, даним заходом вони виконують завдання в рамках відповідного доручення президента Віктора Ющенка, закріпленого в планах заходів щодо стабілізації фінансового становища НАК "Нафтогаз України".

"Комісія, маючи це доручення президента, почала процедуру підготовки виконання заходів щодо перегляду цін на газ для населення й теплокомуненерго", - сказав Кальченко.

Він зазначив, що НКРЕ вже звернулася до ліцензіатів (облгазів) із проханням надати відповідні матеріали для вивчення обґрунтованості запропонованих параметрів підвищення тарифів на газ для вищезазначених груп споживачів.

Водночас Кальченко зазначив, що уряд, зокрема, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, не бачить підстав для перегляду цін на газ для цих категорій споживачів, наголошуючи на фінансовій кризі.

Кальченку було важко відповісти, наскільки ймовірно, що комісія все ж таки ухвалить рішення про підвищення цін на газ. "Все буде відомо після вивчення матеріалів, запитаних у ліцензіатів", – резюмував голова комісії.

Раніше повідомлялося, що українська влада взяла на себе зобов'язання перед МВФ підвищити ціни на газ для населення та підприємств як одну з умов одержання чергового траншу кредиту.

Читайте також:

Ціни на газ для населення зростуть з 1 жовтня

Газ для українців подорожчає. Цього вимагає МВФ

"Нафтогаз": навіть 18 млрд не зможуть врятувати компанію

Ющенко зробить все, щоб виконати обіцянки, дані МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: