Норму про секонд-хенд викреслили з проекту Податкового кодексу

Регіонали заявили, що з нового кодексу питання буде викреслять, натомість норми пропишуть в окремому законопроекті.

Питання про секонд-хенд буде вилучено з Податкового кодексу і включено в окремий документ. Про це під час брифінгу у Верховній раді сказав голова Комітету ВР з питань митної та податкової політики Віталій Хомутиннік.

"Заявлялося, що секонд-хенд буде заборонений. Це абсолютна неправда. Було дві пропозиції до Податкового кодексу, які нібито ввели цю заборону. Перша пропозиція - єдиний митний тариф - перераховувати секонд-хенд не за вагою товару, а поштучно. Друга пропозиція стосується "спрощенців", щоб вони не могли торгувати секонд-хендом.

Ми і перше, і друге речення погодили і викреслили з Податкового кодексу, а також віднесли до окремого питання, яке має розглядатися в окремому митному законодавстві", - підкреслив Хомутиннік.

"Щодо секонд-хенду ми залишаємо "за вагою" (одиниця виміру товару. - Ред.), тобто за кілограмами, і викреслюємо цю норму з податкового законодавства, оскільки взагалі не стосується Податкового кодексу. Буде окремий закон, який буде розглядатися окремо", - додав він.

Хомутиннік також зазначив, що "спрощенцям" надана можливість торгувати секонд-хендом, так само як і іншим товаром.

"Ми надали можливість спрощенцям торгувати секонд-хендом так само, як вони можуть торгувати китайським товаром або будь-яким іншим, який, можливо, не кращий і не гірший", - сказав Хомутиннік.

Нагадаємо, раныше в Кабінеті міністрів лунали версії, що передбачена в Податковому кодексі заборона на ввезення в Україну одягу секонд-хенд сприятиме розвитку вітчизняної легкої промисловості.

Читайте також:

Регіонали передумали забороняти секонд-хенд в Україні

Під Радою зібрались на мітинг тисячі захисників секонд-хенду

В уряді заявили, що секонд-хенд заборонити неможливо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: