"Нортіма" звинуватила ФДМУ у порушенні своїх конституційних прав

"Нортіма" поки що так і не одержала 400 млн. гривень, які були перераховані нею 18 вересня на рахунок фонду.

Компанія "Нортіма" вважає порушенням своїх конституційних прав затримання повернення внесеної для участі в конкурсі із продажу Одеського припортового заводу (Одеська область) конкурсної гарантії розміром 400 млн. гривень.

Про це сказано в повідомленні компанії.

Відповідно до повідомлення, незважаючи на те, що ФДМУ своїм наказом від 29 вересня доручив своїм службам вжити заходів для повернення заставних сум учасникам конкурсу, "Нортіма" поки що так і не одержала 400 млн. гривень, які були перераховані нею 18 вересня на рахунок фонду.

"До того моменту, як Фондом держмайна буде укладений з ТОВ "Нортіма" як із переможцем приватизаційного конкурсу договір купівлі-продажу акцій ВАТ "Одеський припортової завод", держава не має ні юридичної підстави, ні морального права користуватися коштами, внесеними нашою компанією як конкурсна гарантія", - зазначає компанія.

"Нортіма" підкреслює, що затримання з поверненням учасникам конкурсу із продажу ОПЗ їх заставних коштів завдає серйозних втрат інвестиційній привабливості України й може трактуватися як прояв правового нігілізму.

Як повідомлялося, ФДМУ заявляє, що направив Державному казначейству всю необхідну документацію для повернення застави учасникам конкурсу із продажу Одеського припортового заводу.

У проведеному 29 вересня аукціоні із продажу ОПЗ перемогла компанія "Нортіма" (одним із акціонерів якої є співвласник Приватбанку Ігор Коломойський), запропонувавши за підприємство 5 млрд. гривень при стартовій ціні 4 млрд. гривень; сума конкурсної застави становила 400 млн. гривень.

Однак ФДМУ, ґрунтуючись на рішенні конкурсної комісії, відмовився визнати "Нортіму" переможцем, аргументуючи це підривом у результаті політичних заяв і судових оскаржень інтересу до об'єкта, що призвело до заниженої, на його думку, ціни продажу.

Читайте також:

У Тимошенко немає грошей на повернення півмільярда застави ОПЗ

Претенденти на ОПЗ здивовані позицією Тимошенко

Генпрокуратура не знайшла криміналу в конкурсі з продажу ОПЗ

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: