Нова хвиля кризи в США: у сотень тисяч людей забирають квартири за борги

Американці знову припинили платити за іпотечними кредитами. Кожен сьомий будинок у США перебуває у стані передачі банку.

Американські ріелтери очікають нову хвилю кризи. Люди знову припинили платити за іпотечними кредитами. Банки змушені щомісяця забирати у неплатників сотні тисячі будинків і квартир.

У 2007 році саме з американської іпотеки стартувала глобальна економічна криза. Експерти визнають – вочевидь, у 2010 році починається нова катастрофа.

"Я продаю нерухомість уже 30 років. За цей час ринок пережив кілька циклів падіння і зростання. Але я ніколи не бачила, щоб ситуація була настільки погана", - зазначила Елен Леві з ріелтерської групи Remax.

Аналітики RealtyTrack підрахували, що за підсумками липня кількість будинків, які кредитори забирають у неплатників, в Америці зросла на 325 тисяч. Близько 225 тисяч з них вже виставлені на аукціони. За іншими терміни платежів пропущені більш ніж на три місяці, запускається процедура виселення.

Найчастіше нерухомість у неплатників забирають в Каліфорнії. За нею йде Флорида, Іллінойс, Мічиган і Арізона. На п'ять штатів припадає 50% випадків втрати власності через неплатежі за іпотечними кредитами.

"Кожен сьомий будинок в Америці є в стані передачі банку через несплату кредиту або близький до цього", - прокоментувала Елен Леві.

При цьому, за її словами, кожен четвертий будинок вже не коштує тих грошей, які банк видавав на його покупку. "Це катастрофа. Багато людей втрачають роботу та інші джерела доходу", - резюмувала експерт.

Зараз обсяги ринку комерційної нерухомості США оцінюється в 6,7 трлн доларів, а на низькоякісні іпотечні кредити припадає 1,4 трлн доларів. За прогнозами, вже до 2011 року сектор може зіткнутися з втратами в 300 млрд доларів.

Читайте також:

У США збанкрутувало понад 100 банків з початку 2010 року

Deutsche Bank попередив про настання нової світової кризи

США приречені на повторення кризи

Криза відкинула найбагатші країни на 60 років назад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: