Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Нова пошта” заперечила заяву ГПУ про вилучення не облікованої готівки

Компанія заявляє, що це був грошовий переказ, який клієнт не встиг забрати.

“Нова пошта” заперечує поширену Генеральною прокуратурою України заяву про вилучення у компанії не облікованої і не оприбуткованої в касі та в бухгалтерських документах готівки.

"Інформація, розповсюджена прес-секретарем генерального прокурора щодо вилучення якихось коштів, які начебто не були обліковані та не оприбутковані в касі та в бухгалтерських документах, не відповідає дійсності", - заявили у прес-службі “Нової пошти” у коментарі виданню “Економічна правда”.

У компанії пояснили, що правоохоронці провели обшуки у 42 касах у шести відділеннях “Нової пошти” у п’яти містах України: Дніпрі, Одесі, Харкові, Полтаві та Львові. Ніяких порушень не знайшли. “Лише у відділенні №1 "Нова Пошта" (Харків) правоохоронцями були вилучені кошти в компанії "Пост Фінанс", - сказали у прес-служб компанії.

“Нова пошта” стверджує, що вилучена готівка є коштами клієнта, який не встиг отримати грошовий переказ. “Вилучення цих коштів суперечить діючій процедурі. Компанія не згодна з такими діями і буде їх оскаржувати", - заявили в "Новій пошті".

Нагадаємо, увечері п'ятниці, 16 березня, працівники Генпрокуратури провели обшуки в 15 офісах та на складах "Нової пошти" в чотирьох містах – Києві, Полтаві, Харкові та Дніпрі. Причина – у діяльності компанії ніби є кримінальні злочини.

"Генеральний прокурор Юрій Луценко бере під особистий контроль розслідування кримінального провадження за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами ТОВ "Нова пошта" та інших споріднених підприємств за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364, ч.3 ст.212 КК України", - написала у Facebook речниця Генпрокуратури Лариса Сарган.

Вона пояснила, що "за даними ДФС та за матеріалами кримінального провадження, посадові особи групи споріднених компаній використовували злочинну схему, спрямовану на надання послуг з переводу в готівку безготівкових коштів та з мінімізації податкових зобов'язань підприємств-клієнтів шляхом формування фіктивного податкового кредиту з проведенням безтоварних операцій з використанням підроблених документів підприємств з ознаками фіктивності, що призводило до несплати податків в особливо великих розмірах".

Генпрокурор заслухає матеріали провадження в присутності адвокатів представників ТОВ "Нова пошта" наступного тижня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції