Нова Toyota Corolla City за ціною 147 000 гривень

З 15 червня 2010 в офіційній дилерській мережі ПІІ "Тойота-Україна" представлена нова Toyota Corolla City 2010 року випуску. Приємним здивуванням для покупців стане ціна автомобіля - перші 300 Toyota Corolla City 2010 року можна придбати за ціною 147 000 гривень.

З 15 червня 2010 в офіційній дилерській мережі ПІІ "Тойота-Україна" представлена нова Toyota Corolla City 2010 випуску. Приємним здивуванням для покупців стане ціна автомобіля, тому що перші 300 автомобілів Toyota Corolla City 2010 року можна придбати за ціною 147 000 гривень (доплата за колір металік становить 2 900 гривень).

Нова Corolla пропонує своїм покупцям сучасну стилістику екстер'єру, ще якісніший дизайн інтер'єру в поєднанні з передовими технічними рішеннями.

Екстер'єр автомобіля змінився, став більш динамічним і стильним. Своїм, безумовно, більш витонченим екстер'єром Corolla 2010 зобов'язана новим бічним дзеркалам з індикаторами повороту, що складаються за допомогою електроприводу. Зміни також торкнулися переднього бампера, ґрат радіатора і передніх фар. Ззаду були внесені зміни до форми та контуру накладки номерного знака, блоку ліхтарів, бампера й нижніх віддзеркалювачів світла. У модельну палітру кольорів екстер'єру додані червоний і синій металік.

Кермо автомобіля зрізане в нижній частині, що зробило його більш спортивним і зручним. Аудіосистема Am / fm / cd на 4 або 6 динаміків тепер може включати функцію Bluetooth для приєднання мобільного телефону. Система має також гнізда USB і AUX для підключення портативних музичних пристроїв.

У 2009 році компанією "Тойота" було продано 62 тисячі автомобілів Corolla. Сьогодні цей автомобіль залишається седаном сегмента "C", що найбільше продається у світі. Нова Toyota Corolla 2010 не зупиняється на досягнутому, пропонуючи більш високі стандарти якості, стилю і технічних рішень.

З питань придбання нової Toyota Corolla City звертайтеся до будь-якого з 32 офіційних дилерів ПІІ "Тойота-Україна" і відчуєте на собі переваги купівлі автомобіля в офіційного дилера, а саме: автомобіль японської якості, гарантія 3 роки (або 100 000 км. пробігу), програма допомоги в дорозі Toyota Assistance.

Подробиці на www.toyota.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: