Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова влада закупила для своїх їдалень м'яса по 543 гривні за кілограм та сиру по 351 гривні

Попри заявлену тотальну урядову економію це аж ніяк не відобразилося на закупівлі продуктів.

Для двох київських елітних їдалень для високопосадовців накупили продуктів на сім мільйонів гривень.

У "Віснику державних закупівель" зазначається, що державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс" 2 квітня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання продуктів харчування.

Харчі придбали для їдалень №1 по вул. Банковій (Адміністрація президента) і №2 по вул. Шовковичній, 1 (навпроти Верховної Ради), пишуть "Наші гроші".

Найбільше витратять на м'ясо та м'ясопродукти – 4,45 млн грн. Зокрема, ягнятину замовили по 380 і 542,86 гривень за кілограм. Натомість свинину купили майже за риночними цінами – близько 70 грн/кг.

Також замовили по 81,59 грн/кг запечену у чорносливі свинину, яловичий язик у салі - по 97,87 грн/кг, Дарницький балик - по 161,81 грн/кг.

На молочні продукти витратять 1,56 млн грн.

За сири заплатять 0,99 млн грн. Із імпортних сортів найдорожчими є італійський "Парміджано Реджіано" по 351 грн/кг, італійський "Грано Падано" по 264,60 грн/кг, французький "Міні Бейбі Бель" по 218,75 грн/кг.

Тендерів на закупівлю фруктів, риби та інших продуктів "Гарант-Сервіс" поки не оголошував.

Нагадаємо, у попередні роки "Гарант-Сервіс" регулярно замовляв дорогі продукти. У 2012 році підприємство закупило продуктів на 15,8 млн грн. Тоді з-поміж іншого було укладено угоду на придбання малини по 672 грн/кг, осетрової ікри по 1150 грн за 113-грамову баночку, шампанського "Вдова Кліко" по 618 грн за пляшку, качиної печінки по 465 грн/кг, баранячого каре по 540 грн/кг.

2013-го "Гарант-Сервіс" через тендери замовив продуктів на 6,19 млн грн. Серед них були спинки осетра холодного копчення екстра по 495 грн/кг та імпортна зелена цибуля по 168 грн/кг.

Зазначимо, ДП "Гарант-сервіс" входить до системи підприємств Державного управління справами й обслуговує секретаріат президента України, Кабмін, Верховну Раду, РНБО та інші держоргани. Крім того, підприємство займається обслуговуванням офіційних делегацій, офіційних, представницьких, загальнодержавних і міжнародних заходів і може виробляти й реалізовувати продукцію на договірних умовах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції