Нові ліміти. Російський "Сбербанк" ввів більш жорсткі обмеження для українських клієнтів

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нові ліміти. Російський "Сбербанк" ввів більш жорсткі обмеження для українських клієнтів

Фото: УНІАН

У фінустанові обслуговують понад мільйон українців.

Російський "Сбербанк" увів нові обмеження на зняття та перерахунку коштів українських клієнтів на території України та за її межами. Ліміти стали ще більш жорсткішими.

У фінустанові пояснили такі дії зміщенням графіків інкасації, бо відділення банку блокують активісти. Зокрема, вони замурували цементом і бетонними блоками вхід до центрального офісу "Сбербанку" в Києві, блокують відділення в регіонах та понівечили банкомати – залили їх монтажною піною.

Нові обмеження для клієнтів "Сбербанку" для юридичних осіб:

Юридичні особи можуть перерахувати на рахунок в інший банк протягом доби не більше 3 млн грн (або еквівалент в іноземній валюті). Добове обмеження для ФОПів, нотаріусів, адвокатів та самозайнятих осіб – не більше 300 тис. грн. Обмеження не стосуються видачі зарплати, бюджетних платежів та для купівлі валюти на міжбанку.

З карткового рахунку протягом доби можна зняти не більше 20 тис. грн, 750 доларів США чи 700 євро залежно від валюти рахунку.

Обмеження для безготівкових розрахунків протягом доби – не більше 30 тис. грн, 1,1 тис. доларів чи 1 тис. євро. Ідеться про карткові перекази, розрахунки в торгово-сервісних мережах, в інтернет-магазинах тощо.

Нові обмеження для клієнтів "Сбербанку" для фізичних осіб:

Клієнт банку може зняти з поточного рахунку через касу не більше 30 тис. грн (еквівалент в інших валютах і/або банківських металах) протягом доби. Безготівкові операції для фізосіб обмежені сумою в 30 тис. грн

Із карткових рахунків можна здійснити безготівкові операції на суми, не більші за 30 тис. грн, 1,1 тис. доларів чи 1 тис. євро протягом доби. Ідеться про розрахунок у магазинах, салонах, сервісних центрах, купівлю товарів і послуг в Інтернеті тощо.

Зняти з картки в банкоматі клієнт може не більше 20 тис. грн, 750 доларів чи 700 євро на добу.

Виплату (погашення) іменних депозитних (ощадних) сертифікатів для фізосіб можна здійснити лише через поточний рахунок клієнта.

Також змінили ліміти із грошових переказів з карти на карту. Максимальна добова сума – не більше 30 тис. грн з урахуванням комісії.

Інші ліміти залишили без змін: максимальна сума одного переказу (з урахуванням комісії) - 14999 грн, максимальна сума усіх переказів за місяць (з урахуванням комісії) - 149999 грн.

Нагадаємо, в російському "Сбербанку" обслуговується понад мільйон українців і тисячі підприємств. У фінустанові працює понад дві тисячі співробітників. ПАТ "Сбербанк" є одним з найбільших комерційних банків в Україні та є "дочкою" російського державного "Сбербанку".

За останні три роки сума всіх податків і зборів, що були сплачені "Сбербанком" до державного та місцевих бюджетів України, становила 1,8 млрд грн, стверджують у фінустанові.

Нагадаємо, у "Сбербанку" в Росії раніше заявили, що починають обслуговувати в своїх відділеннях осіб із "паспортами ДНР та ЛНР". В Україні через такі дії російського банку почали говорити про введення санкцій проти фінустанови. Активісти взагалі вимагають призупинити діяльність "Сбербанку" на території України й почали самі блокувати та трощити його відділення й банкомати.

Раніше, 10 березня, у "Штабі блокади торгівлі з окупантами" попередили, що зупинять роботу російського "Сбербанку" в Україні через два тижні в разі, якщо Кабмін самостійно не зупинить роботу цього банку в Україні.

Тим часом невідомі понівечили банкомати інших російських банків та заліпили їх монтажною піною.

РНБО може застосувати санкції проти "Сбербанку" в Україні

РНБО може застосувати санкції проти "Сбербанку" в Україні

Кривава акція: активісти двох обласних центрів облили червоною рідиною відділення "Сбербанку"

Кривава акція: активісти двох обласних центрів облили червоною рідиною відділення "Сбербанку"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація