Нові санкції США проти Росії торкнуться "Північного потоку-2" - Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Іноземним інвесторам можуть заборонити фінансування російських енергетичних проектів.

Нові санкції проти Росії, які готують США, можуть завадити фінансуванню енергетичних проектів РФ, зокрема "Північний потік-2" і "Турецький потік", які збираються транспортувати російський газ до Європи в обхід України.

Про це повідомляє Bloomberg.

За даними видання, "Північний потік-2" фінансується "Газпромом" і п'ятьма регіональними енергетичними компаніями. Ділянка "Турецького потоку" з Туреччини до ЄС зводитиметься за гроші "Газпрому" і його турецького партнера 50/50.

На думку директора Fitch Ratings щодо нафти і газу Дмитро Маринченка, ймовірні санкції можуть змусити іноземних інвесторів припинити вкладати гроші в газопроводи, але "в найгіршому випадку "Газпром" зможе фінансувати їх самостійно".

Окрім цього зазначається, що санкції можуть торкнутися інвестицій в російські об'єкти з виробництва зрідженого природного газу за межами країни і постачання капіталу, технологій або обладнання для майбутніх вітчизняних нафтових родовищ.

Нагадаємо, Сенат США має намір запровадити нові санкції стосовно громадян РФ, причетних до інциденту в Керченській протоці. Законопроект передбачає введення "санкцій стосовно 24 агентів ФСБ, які вважаються причетними до нападу в Керченській протоці", а також "санкції щодо суднобудівного сектора Росії".

Залиште свій коментар

Вибір редакції