Нові штрафи принесли більше мільйона грн. за один день (відео, оновлено)

В той же час, правоохоронці відзначають помітне скорочення правопорушень на дорогах.

Співробітники ДАІ 18 листопада, у перший день дії закону про підвищення відповідальності за порушення правил дорожнього руху, склали адміністративних протоколів на загальну суму понад 1 млн. грн.

Про це повідомили у Департаменті зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ.

Інспектори ДАІ
УНІАН
Відтепер ДАІ приносить значно більше прибутку державі
Загалом, за інформацією ДЗГ, 18 листопада співробітники ДАІ зафіксували 7 тис. 870 порушень Правил дорожнього руху, з яких 3 тис. 791 (48%) - грубі порушення, що могли призвести до дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. Це – керування транспортними засобами в нетверезому стані, порушення швидкісного режиму, проїзд на заборонний сигнал регулювальника чи світлофора, порушення правил обгону, проїзду перехресть, зупинки та стоянки.

Між тим в ДГЗ зазначають, що через нові штрафи в Україні з минулої доби спостерігається зменшення аварійності. Зокрема, кількість дорожньо-транспортних пригод з потерпілими зменшилася майже на третину. У ДТП на 64% менше загинуло людей та на 33% менше травмовано порівняно з відповідним періодом часу минулого року.

До патрулювання було залучено 3,5 тисячі працівників Державтоінспекції.

Також ДАІшники щодня переглядають статистику правопорушень. Їхні висновки тішать, якщо раніше за добу фіксували до 30 тисяч недесциплінованих водіїв, то від моменту запровадження нових штрафів кількість порушників ПДР знизилась втричі. Цифри свідчать, що й смертей на дорогах поменшало.

Як повідомляв ТСН.ua, в Україні набрав чинності закон, яким передбачено збільшення розмірів штрафів за порушення правил дорожнього руху. В середньому штраф за правопорушення становить 85-100 грн.

Значно підвищується відповідальність за здійснення грубих порушень, зокрема, штраф за проїзд на заборонений сигнал світлофора становить 170-204 грн., а за управління транспортним засобом у нетверезому стані – 1360-2550 грн.

За грубі і систематичні порушення правил рішення про покарання у вигляді позбавлення права управління транспортним засобом або стягнення штрафу значного розміру прийматимуться тільки судом.

ВідеоДАІ отримала перший мільйон

ВідеоСмертей на дорогах поменшало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: