Нові тарифи на воду і тепло можуть бути змінені протягом 20 днів

В Україні з початком літа суттєво подорожчають комунальні послуги.

Гаряча вода та опалення відтепер коштуватимуть дорожче. Їхня вартість підвищиться від 75% до 90%, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нові ціни встановила Національна комісія з регулювання електроенергетики. Діятимуть вони з 1 липня, і поки що тільки для бюджетників та підприємств. Але за 20 днів, якщо проект після обговорення не зміниться, ці ціни стануть остаточними і для всіх людей.

Якщо перемножити на ці відсотки нинішні тарифи, що приходять до нас у квитанціях, то отримуємо таку картину.

За кубометр гарячої води доведеться платити вже не 40 гривень, а 70-75.

Опалення зараз коштує 650 гривень за гігакалорію, а буде - від 1130 до 1230 гривень. Точні цифри залежатимуть від конкретного постачальника тепла.

Основна причина підвищення – нова ціна на газ. П'ять днів тому уряд ухвалив рішення, що газ вартуватиме однаково для всіх споживачів і становитиме 6,87 грн за кубометр.

Як уже повідомлялося, про підвищення цін на послуги центрального теплопостачання заявив керівник Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг.

Вартість гарячої води та опалення підніметься від 75 до 90 відсотків

Нові ціни встановила національна комісія з регулювання електроенергетики. Діятимуть вони з 1 липня, і поки що тільки для бюджетників та підприємств. Але за 20 днів, якщо проект після обговорення не зміниться, ці ціни стануть остаточними для усіх людей. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: