Російська компанія наполягає на законності придбання меткомбінату ім. Ілліча

Нові власники здивовані заявами директора меткомбінату, який назвав повідомленя ЗМІ про продаж підприємства брехнею.

Російський металургійний концерн придбав 100% акцій ЗАТ "Ілліч-Сталь", яке контролює 90% ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", що дозволяє йому встановити контроль над цим підприємством.

Про це заявив представник кіпрської "Формігос Холдинг ЛТД" Борис Подольський, який назвав себе представником нового власника ММК.

За його словами, операція з придбання пакету акцій ЗАТ була здійснена в травні 2009 року. Водночас, Подольський не назвав кінцевого власника акцій і суму операції. Він відзначив, що вся сума за акції повністю сплачена, причому банки не брали участь в угоді.

"Право власності оформлене на кілька офшорних компаній, двома з яких є "Формігос Холдинг ЛТД" і " Ривейн ЛТД", у зв'язку з чим отримання дозволу від АМКУ не знадобилося", - зазначив Подольський.

Він пообіцяв, що протягом кількох тижнів розкриє основного бенефіціара цих компаній. Таку затримку з оприлюдненням угоди він пояснив домовленістю з гендиректором ММК, колишнім власником підприємства Володимиром Бойком про нерозкриття інформації про угоду протягом року.

При цьому Подольський висловив здивування позицією Бойка, який не визнає факту продажу ЗАТ і, відповідно, переходу підприємства новому власнику, і додав, що у випадку судових розглядів їх інтереси буде представляти російська адвокатська компанія "Право і захист".

"Ми зможемо відстояти свої права. Купівля здійснена у повній відповідності до законодавства і з усіма легітимними підписами. Ні про яке рейдерство не ідеться", - підкреслив він.

Голова правління Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Володимир Бойко спростував поширену у ЗМІ інформацію про продаж комбінату.

"Це брехня справжнісінька. Що тут коментувати, якщо ніхто нічого не продавав. Ця інформаційна кампанія триває з квітня минулого року. Цих людей, які таку інформацію поширюють, треба саджати за брехню. Але ж у нас таких законів немає, щоб їх посадити", - заявив Бойко.

Варто зазначити, що наприкінці березня Бойко заявляв про рейдерську атаку на завод.

Читайте також:

Директор меткомбінату ім. Ілліча спростував інформацію про продаж заводу

На Маріупольському меткомбінаті ім. Ілліча звільнять 30 тисяч робітників

Криза в українській металургії минула: виробники збільшують виплавку

Директор ММК Ілліча заявив про рейдерську атаку на підприємство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: