Новий уряд обіцяє наповнювати бюджет за рахунок багатих громадян

Віце-прем'єр з економічних питань Сергій Тігіпко пообіцяв вирішувати бюджетні проблеми за рахунок багатих українців і розповів, у кого Україні краще брати кредити.

Новий уряд Миколи Азарова запровадить податкові ініціативи, що будуть спрямовані на збалансування державного бюджету за рахунок багатих громадян. Крім того, ключовою для вирішення економічних проблем України є співпраця з Міжнародним валютним фондом.

Про це заявив віце-прем'єр з економічних питань Сергій Тігіпко. "Я добре розумію, що ми потрапили в складну ситуацію, і можу сказати, що робити все за рахунок бідних ми не зможемо. В першу чергу, будуть запроваджені ті заходи, які допоможуть наповнити (бюджет - ред.), але в першу чергу за рахунок багатих людей", - сказав урядовець.

Він також наголосив, що співпраця з МВФ для України важливіша, ніж кредити від Росії або інших країн. В той же час, Тігіпко не виключив, що Україна може звернутися до Росії або іншої країни за кредитною допомогою.

"Я ніяк не можу виключати позику на двосторонній основі - будь то Росія, або якісь інші країни. Але я хочу окремо підкреслити, що для України набагато важливіше сьогодні продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом", - сказав віце-прем'єр.

"Тому що окрім позик там ми отримаємо ще дуже добрий результат для інвесторів. Це означає для всіх інвесторів, що країна рухається по шляху реформ. І те, що була припинена програма (співпраці з МВФ), всі інвестори прийняли це як "червоне світло". Для нас зараз перш за все - Світовий банк і МВФ, звідти підуть великі інвестиції. Потрібна буде підтримка на двосторонньому рівні - звертатимемося", - додав Тігіпко.

Нагадаємо, 11 березня Сергій Тігіпко був призначений віце-прем'єром з економічних питань в новому Кабміні Миколи Азарова.

В той же час, президент Віктор Янукович доручив Генпрокуратурі перевірити, як попередній уряд Юлії Тимошенко використовував отримані від МВФ кошти, і доручив уряду відновити співпрацю з фондом.

Читайте також:

Янукович вимагає міжнародної перевірки того, як Тимошенко витрачала кредити

Рада відмовилася вводити податок на нерухомість

Нові міністри оприлюднили свої декларації про доходи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: