Новим главою Google стане один із засновників компанії

Шмідт, який очолював компанію з 2001 р., залишиться в Google в якості голови правління, а також буде радником нового кервіника Ларрі Пейджа та іншого засновника Google - Сергія Бріна.

Новим виконавчим директором американської компанії Google стане один з її засновників Ларрі Пейдж. Він займе цю посаду 4 квітня 2011, змінивши на посаді нині діючого директора, 55-річного Еріка Шмідта.

Шмідт, який очолював компанію з 2001 р., залишиться в Google в якості голови правління, а також буде радником Пейджа та іншого засновника Google - Сергія Бріна.

Нагадаємо, чистий прибуток Google Inc. за підсумками 2010 р. збільшився на 26% і склав 8,5 млрд дол. проти 6,5 млрд дол., зафіксованих за аналогічний період роком раніше. Виручка компанії за звітний період склала 29,3 млрд дол., на 24,1% перевищивши показник у 23,6 млрд дол., досягнутий за 2009 р.

У грудні 2010 р. компанія Google була близька до найбільшої у своїй історії угоди: корпорація мала намір придбати Groupon Inc. - портал, що надає в Інтернеті платні знижки на товари і послуги.

Передбачувана вартість операції становила 5-6 млрд доларів. Тим не менш, компанія Groupon вважала за краще залишитися незалежною.

Google - американська компанія, що володіє першою у світі за популярністю пошуковою системою, обробляє 41 млрд 345 млн запитів в місяць. Її частка на ринку перевищує 60%. Штаб-квартира організації розташована в г.Маунтін-В'ю (штат Каліфорнія). На компанію працюють більше 20,5 тис. співробітників.

Читайте також:

Google придбав офіс за 1,8 мільярда доларів

Google переплутав Леха Качинського з його братом

Cкладено список із 10 найбільш очікуваних гаджетів 2011

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: