Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий обвал на фондовому ринку США: Dow Jones впав на понад тисячу пунктів

Індекс Standard&Poor's також зазнав значних втрат.

На американському фондовому ринку вдруге за тиждень стався обвал.

Про це повідомляє Reuters.

У четвер, 8 лютого, основний промисловий індекс США Dow Jones впав на 4,15%, або більш як на 1032 пункти.

Індекс Standard&Poor's також зазнав значних втрат – він впав на 3.75%. Від пікових показників 26 січня він втратив понад 10%.

ВідеоІсторичне падіння: чого очікувати від падіння американського індексу Dow Jones

Індекс просів на півтори тисячі пунктів. Це один з найважливіших показників для економіки США. Такого за всю історію існування фондової біржі не пригадують.

Історичне падіння: чого очікувати від падіння американського індексу Dow Jones

Нагадаємо, у понеділок, 5 лютого, під час торгів на Нью-Йоркській біржі упав на понад тисячу пунктів основний промисловий індекс США Dow Jones – від 25 тис. до 24 тис. пунктів. Стрімке падіння відбулося через два тижні після того, як Dow Jones вперше в своїй історії перевалив за 26 тис. пунктів. 

Причиною падіння експерти називають швидке зростання прибутковості американських держоблігацій та пов'язані з ним побоювання щодо зростання інфляції й підвищення процентної ставки Федеральної резервної системи (системи приватних банків, що виконує роль центрального банку США). 

Тим часом експерт пояснив, що обвал світових фондових ринків може призвести до нової фінансової кризи та може зачепити й Україну, якій потрібно віддавати кредитні борги в доларах. А ось українцям радять зберігати кошти в готівці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції