Новий податковий кодекс робить банкрутами українських підприємців

Львівські підприємці змушені згортати свій бізнес через кабальні умови нового Податкового кодексу.

Управління державної реєстрації Львівської міськради повідомило, що львівські підприємці масово згортають свій бізнес. Причина - новий Податковий кодекс. Більше як півроку підприємці протестували проти нього і попереджали, що працювати в нових умовах не зможуть, і врешті-решт почали закриватися.

60 підприємців - юридичних осіб, і 400 фізичних осіб з початку року припинили свою діяльність, відмітили у міськраді. Різко зменшилося і кількість охочих почати власну справу.

"Якщо раніше ми реєстрували 5 з половиною тисяч за рік, то зараз не зареєструємо... Я навіть боюся прогнозувати що-небудь",- розповів головний державний реєстратор Львова Володимир Дуда.

За його словами, яскравим прикладом впливу Податкового кодексу на бізнес являється львівський ринок "Торпедо": вже майже 30% кіосків там закрилися.

"Ринок ледве жеврів через економічну кризу. А тепер ще ці податки збільшилися, ці черги в податковій, кожен місяць віддавати такі гроші - за що? Люди масово закрилися, а усі інші вимушені піднімати ціни",- розповіла на ринку бізнесмен Оксана Козлова.

Варто відзначити, що після прийняття нової податкової "конституції", кількість звернень за консультаціями до податкових органів зросла в 10 разів порівняно з минулим роком.

Читайте також:

Підприємці не можуть розібратися з новим Податковим кодексом

Новий Податковий кодекс набув чинності

Починати бізнес стане простіше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: