Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий "рекорд" України. Чиновники НАЗК розтягнули перевірку декларації нардепа

Новий "рекорд" України. Чиновники НАЗК розтягнули перевірку декларації нардепа

Бездіяльність голови НАЗК щодо Павелка активісти пояснюють дружніми стосунками чиновників.

Активісти закликають авторів видання занести чиновників НАЗК до книги рекордів України за найтривалішу перевірку декларації. А саме - декларації народного депутата Андрія Павелка.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Члени кількох антикорупційних організацій провели мітинг під входом до НАЗК. Вимога проста – дорозслідувати справи про ймовірну корупцію та конфлікт інтересів у роботі голови Федерації футболу України, а за сумісництвом голови бюджетного комітету ВР Андрія Павелка. Наразі його прізвище фігурує і в матеріалах НАБУ про корупцію під час будівництва футбольних полів.

Перевірка розтягнулась більше ніж на півроку. Бездіяльність голови НАЗК Олександра Мангула щодо Павелка активісти пояснюють дружніми стосунками чиновників. І як аргумент, стверджують, що нинішній голова НАЗК 2016 року літав чартерним рейсом Федерації футболу на матчі збірної України до Франції.

Відео Активісти вимагають від голови НАЗК звіту про проведену перевірку діяльності Андрія Павелка

НАЗК – в книгу рекордів України. Активісти закликають авторів видання занести чиновників агентства в книгу за найтривалішу перевірку декларації. А саме, декларації народного депутата Андрія Павелка. Члени одразу кількох антикорупційних організацій провели мітинг під входом до НАЗК. Вимога проста – дорозслідувати справи про ймовірну корупцію та конфлікт інтересів у роботі голови федерації футболу України, а за сумісництвом народного депутата і голови бюджетного комітету ВР Андрія Павелка. 

Активісти вимагають від голови НАЗК звіту про проведену перевірку діяльності Андрія Павелка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції