Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нововведення лютого: нові платіжки за електроенергію та обмін валют онлайн

З початку лютого в Україні запрацювали важливі нововведення.

Найкоротший місяць року принесе українцям зміни. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

По-перше, з 1 лютого українці отримуватимуть нові платіжки за електроенергію. Відтепер квитанції матимуть два окремі рядки: перша частина грошей буде йти постачальнику електроенергії, а друга – оператору системи розподілу. Однак, тариф змінюватися не буде. 

По-друге, з 7 лютого набуває чинності Закон про валюту. Згідно з ним, тепер обміняти валюту можна буде онлайн. Проте варто стежити, щоб не перевищити ліміт у 150 тисяч гривень на добу.

Крім того, до 22 лютого автомобілі з іноземною реєстрацією можна буде оформити за пільговим тарифом. Після цього доведеться платити повну вартість акцизу.

Нагадаємо, 22 січня повідомлялося, що трьом мільйонам українців, які не мають лічильників, прийшли рекордні платіжки за газ. Суми в них виявилися втричі більшими за попередні.

30 січня прем`єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців не платити за завищеними нормами споживання газу - лише за фактичне споживання газу, або за нормою 3,3 кубометра на особу.

ВідеоЛютий змін: що принесе українцям останній місяць зими

Перше лютого на календарі, а це означає, що на українців чекають зміни. З 1-го лютого українці отримуватимуть нові платіжки за електроенергію. Що ще принесе найкоротший місяць року – дивіться у сюжеті. 

Лютий змін: що принесе українцям останній місяць зими

Залиште свій коментар

Вибір редакції