НТЗ готують до повторної приватизації

Нікопольський трубний завод, що виробляє труби з титанових сплавів і нержавіючої сталі, розпочав підготовку до приватизації.

Державне підприємство Нікопольський трубний завод, що на Дніпропетровщині, розпочало підготовку до приватизації, - повідомили в Дніпропетровській ОДА.

Питання про приватизацію даного підприємства вирішується на рівні Національного космічного агентства України, у підпорядкуванні якого знаходитися НТЗ. На даний час далеко не всі питання вирішені остаточно.

"Дотепер Космічним агентством не прийняте рішення щодо інвестора, котрий буде реалізовувати цей план переприватизаційної підготовки, а це - дуже важливий момент. Наш підхід такий: ми б хотіли в ролі інвестора бачити досвідченого власника, що має напрацювання у галузі трубного бізнесу, напрацювання щодо забезпечення виробництва заготівлями і реалізації продукції", - зазначив заступник голови ОДА Віктор Сергєєв.

Нікопольський трубний завод було створено в 2003 році на базі трубоволочильного цеху №4 ВАТ "Нікопольський південнотрубний завод". Включено Фондом держмайна України в план переприватизаційної підготовки. Завод спеціалізується на виробництві труб з титанових сплавів і нержавіючої сталі.

Як повідомлялося раніше, 6 лютого Фонд державного майна оголосив переможцем конкурсу з продажу 96,67% акцій Нікопольського південно-трубного заводу (НПТЗ) (Дніпропетровська область) компанію "Транспортно-інвестиційні технології". ТОВ "Транспортно-інвестиційні технології" контролюється корпорацією "Інтерпайп".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: