НТЗ попереджає про екологічну катастрофу

Нікопольський трубний попереджає, що проблеми з його фінансуванням можуть призвести до екологічних проблем та, навіть, людських жертв.

НТЗ
Проблеми Нікопольського трубного заводу можуть зашкодити екології регіону та людям, що живуть у ньому. (Фото: obriy.pib.com.ua)
Керівництво державного підприємства "Нікопольський трубний завод" (Дніпропетровська область) заявляє про загрозу техногенної катастрофи у зв'язку з відсутністю фінансування підприємства.

Про це повідомив головний інженер підприємства Анатолій Ткач.

За інформацією Ткача, процес підготовки підприємства до приватизації затягується, а у зв'язку з початком процедури банкрутства завод не має можливості вести господарчу діяльність. Водночас, підприємство має об'єкти підвищеної небезпеки - сховище аміаку й азотно-водневий комплекс, які потребують проведення спеціальних заходів для попередження загрози життю й здоров'ю населення.

За даними Ткача, зараз на підприємстві зберігається близько 10 тонн аміаку.

"Якщо люди припинять обслуговування у зв'язку з тим, що не виплачується зарплата, може бути техногенна катастрофа. Розрив ємності або запобіжні клапани, які можуть не спрацювати, - і підуть викиди в атмосферу. Хмара, в залежності від вітру, якщо піде в бік населеного пункту - жертви будуть дуже великі", - сказав він.

Ткач також повідомив, що у зв'язку з боргами підприємства небезпечне виробництво зараз знеструмлене, відключене від водопостачання й телефонного зв'язку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: