НУ-НС переживає за долю ГТС

НУ-НС звертається до президента, СБУ, Генпрокуратури та РНБО з вимогою не допустити передачі Росії частини газотранспортної системи України.

Блок ”Наша Україна – Народна самооборона” звертається до президента України Віктора Ющенка, СБУ, Генпрокуратури, Ради національної безпеки і оборони України з вимогою не допустити передачі Росії урядом Віктора Януковича частини газотранспортної системи України.

Про це йдеться у переданій УНІАН заяві блоку “Наша Україна – Народна самооборона”.

Як повідомлялося, 21 серпня голова правління НАК ”Нафтогаз України” Євген Бакулін заявив про можливість передачі РФ частини газотранспортної системи України. На його думку, це дасть можливість Україні взяти участь у розробці родовищ на території РФ.

Блок ”Наша Україна – Народна Самооборона” заявляє, що такі наміри є грубим порушенням чинного законодавства, становлять загрозу національним інтересам і енергетичній безпеці України.

Цілком очевидно, вважають автори заяви, “що за словами Бакуліна стоять ”тіньові”, злочинні домовленості вищого керівництва виконавчої влади з російською верхівкою. Уряд Януковича, як і у 2006 році, намагається всупереч законам, волі громадян ”здати” важливий стратегічний об’єкт іноземній державі в обмін на сумнівну політичну підтримку напередодні виборів”.

Як заявляють в НУ-НС, “антиукраїнська, антинародна соціально-економічна політика уряду Януковича, спроби узурпації влади в країні та зміни зовнішньополітичного курсу, лакейське обслуговування інтересів російської влади в Україні є ланками одного ланцюга”.

“Загальна мета цих дій – перетворення України на залежну кланово-олігархічну державу з авторитарним урядом та безправними громадянами”, підкреслюється в заяві.

Блок ”Наша Україна – Народна самооборона” застерігає, що здача Росії газотранспортної системи стане першим кроком до втрати державного суверенітету. Саме завдяки власній ГТС Україна відстоює національну безпеку в енергетичній та економічній сфері перед непрогнозованими ”газовими” амбіціями сусідньої держави, підкреслюють автори заяви. “Втрата ГТС негативно вплине на українську економіку та добробут наших громадян. Сумним взірцем наслідків здачі національної ГТС є Білорусь, яка не отримала ні дешевого газу, ні очікуваної політичної підтримки Кремля”, йдеться в заяві.

“Наша Україна – Народна самооборона” наголошує, що подібні заяви високопосадовців, відповідальних за енергетичну безпеку держави, фактично, є “першим кроком до національної зради”.

У зв’язку із тим, що “уряд Януковича продовжує ганебну практику ”розпродажу” національних ресурсів”, блок НУ-НС звертається до президента України, СБУ, Генпрокуратури, РНБО України з вимогою не допустити здачі національних інтересів окремими чиновниками та раз і назавжди покінчити з їхньою антиукраїнською діяльністю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: