НУ-НС вимагає публічних переговорів щодо газу

Блок партій "Наша Україна - Народна самооборона" вимагає від Юрія Бойка невідкладно оприлюднити інформацію про методику розрахунку ціни на газ.

Про це сказано в повідомленні прес-служби блоку, на яке посилається агенція "Українські Новини”.

"Блок "Наша Україна - Народна самооборона" зазначає - уряд (Віктора) Януковича не виконав обіцянку перед українським народом про забезпечення країни дешевим газом, з якою Партія регіонів ішла на парламентські вибори 2006 року", - сказано в повідомленні.

Таку заяву блоку спровокувала заявою Бойка, який оголосив власний прогноз щодо росту в 2008 році ціни на імпортований в Україну газ на 10%. Блок також заявив про приховування арифметики розрахунку ціни на газ.

"Уже сьогодні міністр палива й енергетики безсоромно на всю країну заявив про те, що всі переговори про встановлення нової ціни на газ для України й надалі проходитимуть за закритими дверима", - сказано в повідомленні.

У повідомленні, що спроба Міністерства палива й енергетики приховати інформацію щодо перебігу газових переговорів грубо порушує закон України "Про інформацію" у частині прав громадян одержувати інформацію про діяльність органів влади.

"Ми вимагаємо від міністра палива й енергетики України Юрія Бойка негайно оприлюднити інформацію про методику розрахунку ціни на газ, дані, на підставі яких здійснюється прогнозування росту ціни на газ в 2008 році й припинити порушувати Закон", - сказано в повідомленні.

Як відомо, Бойко виступає за конфіденційність переговорів щодо ціни на імпортний природний газ на 2008 рік.

Бойко прогнозує збільшення ціни на імпортований в Україну газ не більше ніж на 10% до 143/тис. куб. м в 2008.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: